ŽANETA PETERKOVÁ

Jmenuji se Žaneta Peterková a pocházím z Přerova. Vystudovala jsem Střední zdravotní školu v Ostravě , obor rehabilitační pracovník.  10 let jsem pracovala v oboru rehabilitace v nemocnici a na rehabilitační ambulanci. Od dětství se věnuji sportu a do 15-ti let jsem aktivně cvičila sportovní gymnastiku. Po střední škole jsem začala předcvičovat aerobik a vášeň pro cvičení mě neopustila.Nyní jsem majitelkou Pohybového studia a kromě aerobiku jsem intruktorkou i dalších cvičení - body balance ( bosu ), fit ball ( balony ), kruhový trénink, core, břišní pekáč, SM Systém.

ŠKOLENÍ :

Instruktor aerobiku MŠA,Body styling diplom,Trenér bronze slimbox programu,Malý diplom MASTER JUMP,SM Systém I,II,Břišní pekáč (Hanka Kynychová) - 2015

DOMINIKA ŠTINDLOVÁ

Jmenuji se Dominika Štindlová a pocházím z Přerova. Vystudovala jsem Justiční akademii a Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Nyní pracuji jako vyšší soudní úřednice. Již od dětství se věnuji různým sportům a i přes zaměření mých studií a mého povolání je zdravé cvičení můj velký koníček. Proto jsem se přes taneční a aerobní cvičení zaměřila v roce 2007 na cvičení Schwinn cycling, jehož jsem profesionální trenérkou. Dále jsem od roku 2010 instruktorkou cvičení s vibrační tyčí Flexibar, od roku 2015 vedu jako lektor lekce CORE (posilování středu těla), a také lekce Bříšního pekáče a Port De Bras. Je pro mě důležité takové cvičení, které je zdravé, při němž respektujete a vnímáte svoje tělo a přináší Vám výsledky, tedy lepší zdraví fyzické, ale i duševní.

ŠKOLENÍ :

2007 – bronze level Schwinn cycling, 2010 - Flexibar (Lenka Fasnerová), 2015 - Port De Bras (Julio Papi), 2015 - Břišní pekáč (Hanka Kynychová)

 

HANKA VAŘÁKOVÁ

Jmenuji se Hanka Vařáková a pocházím z Ostravy,kde jsem v roce 1991 ukončila studium na Střední zdravotní škole obor všeobecná sestra. V roce 2006 jsem získala titul Bc. - obor ošetřovatelství. Pracovala jsem v nemocnicích v Ostravě , v Olomouci a nakonec v Přerově na Hemodialyzačním středisku,kde jsem dosud. Aerobik mě uchvátil už na střední škole a  první krůčky jako cvičitelka jsem zkusila na svém prvním pracovišti. Postupně jsem si zvyšovala kvalifikaci a zvláštní pozornost jsem věnovala propojení aerobního cvičení a formování těla s různými pomůckami. Nyní se naplno věnuji této struktuře cvičební hodiny.

ŠKOLENÍ :

Instruktor aerobiku MŠA 1. stupeň - 1999, Istruktor aerobiku MŠA 1.stupeň REKVALIFIKACE - 2002, Body  styling diplom - 2009

HANKA POKORNÁ

Jmenuji se Hana Pokorná a pohybu se věnuji asi odjakživa. Volejbal, plavání, tanec – společenský, divadelní, moderní. A pak jsem objevila aerobik, kterému jsem na dlouhou dobu hóódně propadla. V sedmnácti jsem si udělala základní instruktorský kurz a začala vést první lekce klasického aerobiku pro „ženské“. Postupně přibylo i cvičení s dětmi a aby klasiky nebylo příliš, rozšiřovala jsem si obzory různými formami aerobiku – dance, step, slide, dětský aerobik, kick box aerobik, fitball aerobik, bosu... Nechyběly ani různé varianty posilování a protahování, s pomůckami či bez.

Po třetím těhotenství jsem zjistila, že potřebuji zpomalit a vyzkoušela si pilates, který splnil má očekávání. Po čase mi ale začalo chybět tancování, dynamika, možnost většího projevu. Jasnou volbou byly lekce a nakonec i instruktorský kurz Port De Bras, který jsem znala více než deset let z různých workshopů, kongresů a dalších podobných akcí. Několik let jsem spolupracovala
s fotbalovými  týmy Sigmy Olomouc a několika věkovými kategoriemi hokejistů Zubr Přerov.  Naposledy získaným certifikátem byl instruktorský kurz Race Walker v létě 2016. Na svých lekcích nyní kombinuji všechny lety prověřené znalosti a dovednosti, aby byla pestré, zábavné a efektivní.

LUCIE NAVRÁTILOVÁ

Jmenuji se Lucie Navrátilová a sport do mého života patří od mala. Začínala jsem sportovním plaváním, kterému jsem se věnovala celou základní školu. V 9. třídě jsem začala s moderním tancem, kde jsem se seznámila s Hankou, která mně později ukázala krásy aerobiku. Nejdříve pod jejím vedením a pak společně jsem začala vést kroužky aerobiku pro děti a následně klasické lekce aerobiku pro veřejnost. Stejně jako Hanča jsem absolvovala instruktorský kurz a dále získávala certifikáty na dětský aerobik, step, dance, fit box aerobik atd. Po cca 12 letech cvičení přišla pauza, kdy jsem se začala věnovat závodně dračím lodím v klubu Moravian Dragons. Momentálně jsem na mateřské dovolené a ráda bych se opět dostala do formy a jak nejlépe to udělat, než s vámi na lekcích aerobiku, kam Vás srdečně zveme. 

 

MIRKA DIVIŠOVÁ

Myšlenka proč se stát lektorem jógy mne provázela od roku 2015, kdy mne moje kamarádka oslovila tímto nápadem. Ze začátku jsem nebyla zcela přesvědčena, že bych do „toho“ měla jít. K józe jsem vždy vzhlížela s velkým respektem a obdivem. Navštěvovala jsem lekce power jógy ve Fitness centrum Přerov, kde mimo jiné působím jako lektor Race walk – chůze na páse, pohonem jsou vaše nohy a zátěží vaše tělo a lektorem TRX - Total-Body Resistance Exercise (Cviky pro zatížení celého těla). Závěsné cvičení rozvíjející tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh.

Semináře, školení, jógové akce:

2015, 2016                                  Yoga & Dance Spring Festival Ostrava  

21.2.2015                                         Flexi flow jóga – Zdeno Yogi

22. - 24.1.2016                  Intenzivní program pro budoucí lektory jógy

25.1.2016            Ashtanga vinyasa workshop 1. dopolední blok  Pavel Hub 

6.2.2016              Chrbtica HYC pod vedením Martina Duriše ze Slovenska 

24.2.2016            Umění jógového pohybu: Záklony s Petrem Šefčíkem  

11.4.2016            Acro hrátky pod vedením  Petra Šefčíka a Zuzky Viznarové.

srpen 2016           akreditované školení INSTRUKTOR JÓGY v Pranava Jóga Centrum v Ostravě

29
úno
Čas 16:00
POZOR !!! POUZE POKROČILÍ !!!
8 7 1

29
úno
Čas 17:30
Posilování celého těla na stanovištích.
15 10 5

29
úno
Čas 19:00
Posilování celého těla s gumičkami.
15 10 5

po út st čt so ne
3
4
10
11
17
18
24
25
Copyright © 2024 Pohybové studio Žaneta. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.